| Fanee a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce exercitii ar trebui sa fac sa sap de burta si sa pun masa musculara pe mine (vine vara si vreau sa arat bine. sa nu mi se mai vada tatele(sunt complexat laughing )de gras ce sunt si burta ). Am 16 ani si 1.83 m si 76.2 kg,. Oricum ce se termina scoala sala scrie pe mine. Dar pentru acasa ce sa fac, ma plictisesc repede la sala. VA ROG FRUMOS! big grin

Răspuns Câştigător
| juicymoistureXD a răspuns:

Abdomene la greu, dieta, flotari si alergari prin parc... Sper ca te-am ajutathappy.