| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa scot din Baltagul niste citate pentru fiecare personaj :S Adica, sa scriu cateva replici, sau cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ti-a dat de facut caracterizari sau oarecum...de exemplu, spui ca Vitoria Lipan era o femeie buna la alina, calma... si ca sa demonstrezi asta scrii o propozitie sau fraza din roman care sa arate chestia astahappy Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Da

| alexandra_9303 a răspuns:

Buna. da cauti citate. in care sun descrise personajele.
gasesti pe la inceput ceva despre vitoria si nechifor. mult succes!