| AntiHero a întrebat:

mi-ati putea da exemplu de o conversatie intre un mut, o persoana care il intelege si una care nu il intelege sau macar niste idei, despre care putem vorbi. Fiecare personaj trebuie sa aiba minim 5 replici. Va multumesc anticipat, dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Glumet a răspuns:

Pai mutul spune ceva si cel care il intelege ii zice celui care nu-l intelege ce a spus mutul.

| AntiHero explică:

Serios straight face? Asta e conversatie de copii de gradinita. In plus cred ca nici nu ai citit toata intrebarea.