| Aundrea a întrebat:

Hey! Voi ce cadou i-ati lua unui baiat de 12 ani? E colegul meu si nu stiu ce sa-i iau. Facem o chestie de Mos Nicolae si ne dam cadouri unul la altul in clasa si cand am tras biletelul mi-a picat el. si chiar nu stiu ce sa-i iau. Cadoul trebuie sa fie de maxim 20 lei.Cam putin. dar asa a zis diriginta :p Va rog ajutati-ma happy.

Răspuns Câştigător
| AdyutzZz a răspuns:

In ziua de azi eu cred ca s-ar bucura daca i-ai lua ceva practic cu care sa ramana, de exemplu ceva decorativ si o ciocolata ar merge ok...

6 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Si eu am facut chestia asta anul trecut!
Atunci eu cumparasem unei fete un ingeras si eu am primit de la o fata...O cutie cu bomboane...pai poti sa ii faci ceva personalizat cu trupa / artistul preferat

| negru30 a răspuns:

Intreaba-l ce-i place si incadreaza-te in bani

| Angiix3 a răspuns:

Iti dau o lista daca vrei.
1. O cana frumoasa cu peisaj de Craciun.
2. Un mos craciun mic care canta.
3. Un atipild care se lipeste pe geam de Craciun.
4. Un Carnetel in care sa noteze fazele preferate.
5. Un Animal de Plus.
6. O minge (nu cred ca e peste 20 de lei)
Succes!

| ChloeCupcake a răspuns:

Pai... Poti sa ii cumperi un CD cu trupa/cantaretul preferat sau o carte. Sunt multe carti noi si interesante cum ar fi cu varcolaci, razboi, carti bazate pe filme noi: de actiune sau ce film ii place lui.

| florentina22 a răspuns:

1)

| florentina22 a răspuns:

ai putea sa ii iei o bluza care crezi ca iar place
un parfujm mai ieftin care sa miroasa bine
sa ai putea sa ii faci o bratara din ata
acum depinde ce iti place si tie