| dianaxD a întrebat:

Stiti vreo familie sau vreo persoana care are catel si are nevoie de cineva care sa il plimbe? De preferat din bucuresti, drumul taberei, zona moghioros?

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ai indrazni sa ma plimbi?

| dianaxD explică:

Pai.eu ziceam 7 lei pe zi...si sa plimb catelul de 3 ori pe zi: dimineata, pranz si seara. e ok asa? si sa stau afara cu el cam juma de ora.

| dianaxD explică:

Pe catelul din avatar da

| FabuloasaRO a răspuns:

Din pacate nu cunosc pe nimeni din aceasta zona care sa aiba si caine, vroiam doar sa iti urez succes si sa te felicit pentru initiativa. Cu siguranta vor incepe sa apara si in Romania mici job-uri de dog sitter. :)
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/

| sunttigan a răspuns:

Contra cost sau free?happy