| anonim_4396 a întrebat:

vechea poveste, imi place un baiat, sta in fata mea la clasa, e super dragut! vorbesc cu el, il mai ajut la teste, dar nu stiu cum sa-i zic ca-l plac, plus ca peste o saptamana e balu si n-as vrea sa merg singura, sau macar sa dansez cu el.cum sa actionez?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta vor fi si alti colegi singuri.Incearca sa stai mai mult in preajma lui si lasa-te invitata la dans, incearca sa te uiti putin mai insistent la el; gandeste-te cu ce te vei imbraca pentru a iesi in evidenta, dar in limita decentei si cu mult gust, pune-ti in valoare atuu-rile.Mult succes si distractie placuta!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Păi încearcă să stai un pic la povești cu el, întreabă-l dacă vine la bal și de ce nu, dacă i-ar plăcea să te însoțească. Nu ai nimic de pierdut!
Mari succese și o seară cu zâmbet să ai!

| Dragos707 a răspuns:

Poi ai putea sa incepi sa te dai pe langa el adica de ex cand mergi pe langa el sa il atingi usor cu mana ta pe mana lui asa de obicei cucereste o fata un baiat ai putea sa-i trimiti un biletel in care l-ai putea intreba daca te iubeste sau sa-i spui uh ceva te iubeste si sunt sigur ca un baiat na-r refuza niciodata o fatabig grinbig grin
{Funda}big grinhappywinkingwinking