| busuioc_7790 a întrebat:

Il plac pe un baiat, dar nu stiu daca ma place si el.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| Diana_8956 a răspuns:

Rogi unprieten comun sa afle subtil daca si el te place iar daca raspunsul este pozitiv ia-ti inma in dinti invita-l undeva sau cerei numarul de telefon insa daca raspunsul este negativ incearca sa-l uiti si sa nu te simti jicnita (sper ca ti-am fost de ajutor funda plz:X)

2 răspunsuri:
| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Ii spui ca il placi si apoi il intrebi daca te place si el.
BAFTA

| alle28 a răspuns:

Hei, daca-l placi trebuie sa te porti frumos cu el, dar daca vrei sa-i spui mai direct spune-i-o in fata si ai grija ce reactie are.
Pa, mult noroc.