| denis543 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Ma plictisesc, si chiar as dori niste idei (nu am teme pentru scoala, deci aceasta idee pica din startbig grin).

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Citesc (ca si genuri: horror, fantasy, romane politiste, istorice, filozofie, carti despre mitologie, psihologie etc.), desenez, cant la chitara electrica, scriu (daca am vreo idee), invat o limba straina, ascult muzica, beau, stau pe forumuri, ies in oras cu cativa prieteni, ma plimb si altele.

| VanillaBloodWolf a răspuns:

Buna!
Poti sa faci sport, sa pictezi, sa canti sau sa dansezi, sa faci compuneri creative, sa citesti, sa-ti plimbi cainele(daca ai), sau sa te uiti la filme. Aproape s-a dus vacanta, asa ca bucura-te de ea!
Sper ca te-am ajutat!>big grin

| capacel123 a răspuns:

Pai eu deobiecei cand nu am teme ies cu prietenii afara la un fotbal la un tenis de picior sau la un biliard sau un bowling sau ne plimbam radem glumim sper ca ti-am fost de ajutor