| Max_Marian_1994 a întrebat:

Vreau sa fac cadou de sarbatori jnei persoane cu card am avut o relatie de 10 luni dar de 3 ani nu mai suntem impreuna dar vorbim destul de des si suntem prieteni buni.eu simt umpic mai mult de atat ptr ea si o vreau inapoi,ea nu vrea...nu stiu ce cadou sa ii fac sa o multumeasca,sa fie fericita, sa simta ceva.. Imi puteti da un sfat? happy

2 răspunsuri:
| 12lopn a răspuns:

Are vreun animal? Daca nu (si ii place ), cumpara-i unul. Mereu cand se va uita la el isi va aminti de tine.(bine inteles nu ii da ditamai animalul, ceva mic ca o pisicuta sau un catelus)

Sper ca te-am ajutat si iti urez mult noroc in contiuare

| Max_Marian_1994 explică:

Multumesc de sfat dar nu ii pot lua asta fiindca parinti ei nu sunt de acord si na....era o idee buna.multumesc