| SeNNNzaTioNaLL a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu cv big grin sper ca puteti. Sun Cu o Fata de 1 luna si ia nu stie sa iubeasca pentru k nu a mai fost cu nici un baiat si nu stie iar eu o iubesc si mi-a zis ca sa ma iubeasca si ia sa o ajut sa ma iubeasca si nu stiu cum sa o ajut ca sa ma iubeasc sad va rog ajutati-ma plzz :'( FuNdAAAA happy

Răspuns Câştigător
| sSakuraSs a răspuns:

Buna! Poi, daca nu stie invat-o spune-i despre dragostea pe care i-o porti tu si cat de frumoasa e dragostea! Succes! FUNDA?

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ea nu stie sa iubeasca iar tu nu stii sa scrii. laughing

| Dariusuu a răspuns:

In timp te va iubii. Fi grijuliu cu ea, spune-i lucruri frumoase.
Nu ai cum sa inveti o persoana sa te iubeasca, tot ce trebuie sa faci este sa fi o persoana iubita.

Sunteti doar la inceputul relatiei, ai rabdare si tu.

O zi buna.

| SeNNNzaTioNaLL explică:

Mai pe scurt ia nu stie sa iubeasca sad si vreau sa ma ajutati ca sa o invat sa ma iubeasca happy plzzz.

| SeNNNzaTioNaLL explică:

Mai pe scurt ia nu stie sa iubeasca sad si vreau sa ma ajutati ca sa o invaTz sa ma iubeasca va roog frumos