| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot fuma tigari facute de mine in casa...cu plante medicinale...(din ceaiuri)
sau frunze uscatehappy
Dau >funda!love struckbig grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana te intoxici cu vreo buruiana sau devii dependent de alta.

| Lioksk a răspuns (pentru suntserios):

Deci..in concluzie..nu e bine?batting eyelashes

| xey a răspuns:

Nu e bine sa fumezi de loc( daca fumezi din cele facute de tine, poate te imbolnavesti, sau te fac sa iti fie rau)

| anameoow a răspuns:

Plantele medicinale nu se pot fuma.Decat..daca plantele medicinale pentru tine inseamna weed.laughing

| Lioksk a răspuns (pentru anameoow):

Intrebarea nu ii adresata de mine..am pus un pariubig grinhee hee

| pisycootszataa a răspuns:

Incearca chiar nu stiu :*