| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
stie cineva sa imi zica, cam ce as putea fuma din casa?
Nu vreau sa aud de tigari.
Nu stiu ce as putea incerca si sa dea totusi o stare de euforie.

4 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Nici amerindienilor nu le placeau tigarile,trabucele (de primeau asa ceva,le mancau),pacea,linistea interioara, euforia le-o dadeau calumetul (pipa pacii), o indesau cu ierburi, morcovi uscati, unghii de la picioare...tre' sa ai prin camara niscai marar uscat, leustean, duhaneste in pace...

| Dexter00 a răspuns:

Nu poți fuma nimic din casă care să iți dea o stare de euforie... poate doar o stare de neplăcută

| SuperChocoCherry a răspuns (pentru Dexter00):

Am observat ca am avut doar o stare neplacuta.straight face

| Dexter00 a răspuns (pentru SuperChocoCherry):

Păi doar o stare de neplăcere vei simți....eu am fumat multe chesti de prin casă(ceaiuri, cafea, frunze de nuc, plante)si am avut doar o stare de neplăcere+că se poate să ți se facă rău!