| Onn3 a întrebat:

Pe scurt fac Revelionul cu iubitu, dati-mi idei ce putem sa facem sa nu ne plictisim! Orice idee e bine venita.Plz dau funda.

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Faceti ce va trece prin cap nu e nevoie sa cereti sfaturi aici

| Maomau a răspuns:

O atmosfera placuta cu lumanari!
O mancarica buna stropita cu un vin bun!
Muzica si un pic de dans!
La ora 24 un sarut lung de un an!
Si apoi sex, si sex, si apoi iarasi sex pana nu mai puteti si adormiti fericiti!

| Indestructible a răspuns:

Iubitul tău e la fel de lipsit de imaginaţie ca tine?

| Onn3 explică (pentru Indestructible):

Eu am niste idei da nu strica daca mai primesc.

| Indestructible a răspuns (pentru Onn3):

Sunt convinsă că ai...

| ღSecretღ a răspuns:

Sa va uitati la un film, sau sa mergeti unde la un prieten, in club, la un restaurant happy

| TheFucker a răspuns:

1.Ar trebui sa-ti dau un sfat legat de varsta ta.Nu stiu cati ani ai, dar daca ai deja iubit presupun ca ai 20 de ani smug
Eu cred ca ar trebui sa:
1.Mancati ceva bun, gatit de tine, sau comandat, sa fie buna! ori acasa ori in oras.
2.O baie fierbinte, cu niste lumanari si spuma multa! Cam 20 de minute.Nu uita saruturile!
3.Niste muzica nu strica. Dansati putin, apoi mai incinge atmosfera.Niste saruturi, asa putin, si dupa aceea, va bagati in pat.
4.O partida mai lunga de sex, dar nu asa rapid, ci incet si frumos.