| Sebi0719 a întrebat:

Salutare, am si eu nevoie de ajutor cu un sfat, unei fete ii place de prietenul meu dar el nu este atras de ea, dar eu sunt si nu stiu ce sa ii scrie prietenul meu ca sa o facem sa vorbeasca cu mine.Rog seriozitate

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai asta e absurd.Cum adică să îi scrie el sa vorbească cu tine?
Baga-te tu in seama cu ea.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Și ce te face să crezi că o să se combine cu tine după refuzul dat de prietenul tău ei?
Îi poți exprima după un timp sentimentele tale, acum pare doar " dubios".

| literallythesamebruh a răspuns:

Scrie-i tu.