| monkey45 a întrebat:

Salutare am si eu o mica problema: luna trecuta mi-a venit menstruatia de 2 ori, iar luna aceasa deloc. Este normal pentru ca tin sa spun ca prima oara mi-a venit acum 3 luni?

Răspuns Câştigător
| Crisss22 a răspuns:

Cu placere. funda?thinking

4 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Da este normal, deoarece la inceput nu iti vine regulat. mai ales daca de abia prima oara ti'a venit acum 3 luniwinking.

| monkey45 explică (pentru Crisss22):

Mersi de raspuns :*

| Crisss22 a răspuns (pentru monkey45):

Cu placere. funda?thinking

| D4113420 a răspuns:

Bai de obicei la inceput mentruatia nu vine regulat asa ca poate sa intirzie sau chiar sa nu vina deloc, dar totusi cred ca ar trebui sa pleci la un control