| Cristian_Razvan_1998_F1Tq a întrebat:

Salutare, am trecut in clasa a 9a si vreau sa particip la balul bobocilor din acest an. problema este ca nu prea le am cu asemenea baluri si nu prea stiu despre ce este vorba. poate reusiti voi sa ma lamuriti si sa incercati sa imi explicati cum sta treaba

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LivingLouder a răspuns:

Este cam ca banchetul asa ca nu te stresa.

| Bammmm a răspuns:

Heii! Nu trebuie sa te stresezi foarte tare cu balul! Vorbeste cu cei care organizeaza balul ( o clasa de a 12 a de obicei), inscrie-te si mergi la preselectie! De acolo primesti mai multe informatii de la organizatori! Baftaa!