| naoko a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-12121b si vreau sa conectez la pc prin bluethoot(ca am vazut ceva de genu conexiune PC) dar nu stiu cum, si nu am bluethoot in pc, va roog ajutati-ma dati-mi link cu site-ul de unde pot sa descarc bluethoot si cum sal conectez sa bag melodii, dau o funda!

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti cumperi o placa bluethoot pentru pc, sa o instalezi si apoi poti sa faci conexiunea intre pc si telefon. funda?