| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor! Am cunoscut o fata pe facebook! E cu mn in liceu, cu un an mai mica si i.am spus ca maine adica luni sa ne vedem, dar nush ce sa ii spun! Ma emotionez tare si nu mai imi vin cuvintele la gura cand imi place cineva! As vrea de asemenea sa o scot la o intalnire! Cateva sfaturi daca se poate si inca ceva: cateva subiecte de discutie, caci am ramas in pana de idei! Multumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

N-ai ramas in pana de idei, pur si simplu nu ai avut niciodata asa ceva. De obicei vorbesti cu cineva atunci cand ai ce sa-i spui. Daca nu ai, nu vorbesti numai de dragul de a vorbi. Iti place fata? Atunci spune-i? Vrei sa mearga cu tine la un suc? Atunci invit-o!

2 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Lasa lucrurile sa vina de la sine, fi natural, fara "discurs" si incearca sa o faci sa rada.

Take care!(^_^)

| GYGYLATINO a răspuns:

Fi tu insuti si vei reusi!