| anonim_4396 a întrebat:

Pf..nici nu va inchipuiti ce ma asteapta maine!happy Deci am intalnire cu baiatul pe care il plac..chiar foarte mult, cam prima noastra intalnire! Deci am jucat cs( da cs, sunt fata si joc laughing ) pe provocari, eu mai il lasam sa castige, ca nu mai aveam idei pentru provocari! happy Si nah, ne-am spus ca.de ce ne placem, de cand, sa il sarut pe obraz, dupa pe gura, nu stiu cand ne vom intalni ce sa fac, nu stiu ce subiecte de discutie sa mai deschid, cum sa incep.Voi ce ati face? Chiar il plac mult pe tip. si nu vreau sa o dau in bara! laughing Desi ma cunosc cu el din clasa a 5-a (sunt a 8-a acum), inainte nu aveam probleme sa vorbesc cu el, dar acum nu stiu ce sa mai spun!

Funda mare! happy

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Bunaaa. In primul rand, ar trebui sa fii tu. Sa nu te simti stanjenita si sa faci ce simti. Si totul o sa vina de la sine. Ca doar nu p sa vorbesti numai tu si el o sa taca, si o sa te asculte. In general poti vorbi despre pasiuni, visuri, planuri de viitor s.a.m.d, vezi tu.

| Adelina004 a răspuns:

Vai nu pot sa cred... exact asta mi s-a intamplat si mie! La prima intalnire cu el tremuram tot, si eu si el.Am mers in parc pe o banca la un moment dat m-a sarutat m-a prins de mana, si am stat cateva ore acolo.Am vorbit despre scoala, profesori, despre ce ii place lui sa faca, ne-am cunoscut mai bine. Incearca si tu sa il cunosti nu numai pe din-afara ci si pe din-auntru.Asa o sa va apropiati mult mai mult. Crede-ma am trecut si eu prin asta si vai inca simt fluturi in stomac cand ma gandeschee hee succes la intalnire "sa nu o dai in bara"hee hee glumesc...o sa fie perfect ai sa vezi kiss