| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Că să te cazezi la un hotel,la cum arată unul de cate stele vi se pare minim decent? Știu că de o stea sau doua știu că sunt nasoale, de 3 stele cred că ar fi un minim ok, voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Sincer nu prea ma intereseaza. Daca merg intr-un loc merg mai mult ca sa vizitez locul ala, peisajele, nu sa stau toata ziua in camera de hotel. Desigur ca trebuie sa fie curat, lenjerie schimbata, hartie igienica la wc, fara gandaci, sa fie cald, liniste si cam atat. 3 stele ar fi perfect

| timidu89 a răspuns:

Normal ar trebui sa fie ok de 3 stele, dar au aratat in trecut pe la TV ca erau de groaza ca curatenie. De ce vrei sa te cazezi la un hotel?

| nyoentox2002 explică (pentru timidu89):

Pai o sa lucrez la o firma de recrutare pe nume Adda și îmi oferă cazare și de asta