| danutza_1678 a întrebat:

Ce lucru folositor as putea face pe net ca sa nu ma plictisesc? Mersi... Fundita:*:*:*

Răspuns Câştigător
| KittyLaura a răspuns:

Pai iti faci un blog, poti sa-ti faci cont pe youtube si te filmezi [ Intai te uiti la ceilalti cum fac ] iti recomand AlexContras, Teqilla, IoanaQty, Doza de Has etc. sau pagina pe facebook.Ori poti face bratarile prieteniei { are rol cu netu pentru ca cauti cum sa le faci laughingrolling on the floor} Cam atat pot sa-ti spun. Altceva FOLOSITOR nu prea ai ce

9 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Fa-ti un blog pe wordpress.com happy

| danutza_1678 explică (pentru Kyrie):

Si la ce ma ajuta asta?

| Kyrie a răspuns (pentru danutza_1678):

Te uiti de cate ori la video, sa zicem de 20 de ori, aproximativ 90 de minute, asa mai trece timpul laughing

cauta si tu goth girls/boys pe youtube etc, mai trece timpul si nu te mai plictisesti, baftahee hee

| danutza_1678 explică (pentru Kyrie):

M-am cam plikisit si de video...

| danutza_1678 explică:

Ce legatura are cu intrebarea mea?

| KittyLaura a răspuns:

Pai ai putea sa te joci, sa-ti afci poze pe web [ daca ai]. aa! si ceva care cred eu ca trebuie sa primeasaca funda : sa raspunzi la intrebari pe TPU, poti face teste pe clopotel.ro [ sunt teste despre multee domenii ( nu materii ex : romana, mate) sunt de viata : dragoste, amuzante, muzica, desene animate, etc. sunt o multimee si e chiar mistoo