| Eddyz a întrebat:

Ce mouse să aleg între : http://bit.ly/a4tmouse SI http://bit.ly/canyonw?

»Ţin să precizez că vreau să îl folosesc atât pentru browsing, office, dar şi pentru gaming! Aştept păreri!

Răspuns Câştigător
| Paynder a răspuns:

Daca joci shootere alege-l pe primul, are o precizie mai mare, iar daca joci rpg/mmorpg alege-l pe al 2-lea, cele 2 butoane in plus sunt foarte folositoare. Daca joci de amandoua zic sa il alegi pe primul, mi se pare ca a4tech e un producator mai cunoscut.

| Eddyz explică (pentru Paynder):

Dacă e să cumpăr acel A4Tech, merită acei 70 lei? În general nu joc MMORPG. mai mult shootere si. editare foto (design) si. browsing. Să iau acel A4Tech?

| Paynder a răspuns (pentru Eddyz):

Eu as zice sa iti iei A4Tech,butoanele sunt doar de comoditate, sa nu mai trebuiasca sa iti intinzi mana pentru a folosi o putere, iar daca este cat de cat profesionest in shootere, un plus de dpi dau o sansa in plus pentru un headshot.Totusi alegerea e a ta

3 răspunsuri:
| Adinutza_Adi_1996 a răspuns:

Eu zic 2