| Aezakmi a întrebat:

De mai bine de doua saptamani au inceput sa-mi iasa pe corp niste bubitele mici, la inceput aveam doar 2-3 pe burta, dupa care incet incet s-a extins si acum am si pe maini si cateva si pe picioare.Nu am simptome de sufocare, probleme respiratorii, febra etc.La inceput am crezut ca e o simpla iritatie, dar acum s-a tot extins si ma cam ingrijoreaza, m-am dat cu ceva mixtura de la farmacie pentru mancarimi si cu hydrocortizon.Ce parere aveti, ati mai patit asa? Am 21 de ani, asa ca daca aveam rubeola, varicela etc se manifesta urat si aveam simptome grave, deci nu cred ca e ceva de genul.

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Si eu am avut ceva de genul.Consulta un dermatolog.Mie mi le-a extras pe loc, iar pentru ca am avut si pe la ochi, au existat si zone dureroase.Sanatate!