| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Ma bate gandul sa ma inscriu la un curs de jurnalism.
Credeti ca m-ar ajuta cu ceva in viitor? Sau e o pierdere de timp.

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sincer jurnalism.nu mi se pare a fi ceva de viitor.asta este doar o placere.il poti tine doar ca un hobby.gandeste-te la altceva de viitor. ceva cu care sa iti castigi banu adevarat.

| valy a răspuns:

''Scumpa mea @scumpete''. pana sa ajunga la pro tv.are sa se chinuie.si pentru ce...ca sa fie luat in ras in caz de greseste textul.ca doamne fereste sa fie amenintat cu moartea de smecheri ai interlopului.
Parerea mea este ca ori pleci departe de aceasta tara tampita. ori cautati un job care sa nu fie public...

| scumpete a răspuns:

Mie mi se pare ceva foarte frumosh, chiar si eu as vrea.

Si se castiga bani adevaratzi. da valy?

nu'L lua in seama thinking

poathe maine te vedem pe la pro tvlaughing)

:X bafta