| raluca112 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la un curs,imi plac foarte mult calculatoarele,adica sa instalez windows,programe etc.M-am gandit sa ma inscriu la Social Trade, voi ce credeti ma ajuta sa invat? As vrea sa devin experta in calculatoare.Din cate am auzit se castiga destul de bine in acest domeniu si ar fi ceva de viitor.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca existe vreun curs care sa te invete sa instalezi windows sau alte programe. Chiar si cursurile astea de calificare te invata chestii un pic mai rasarite (gen lucrul cu baze de date sau creare de site uri).

Da it e un domeniu de viitor si se castiga bine dar sa nu ai impresia ca IT inseamna instalare windows uri. Fa un liceu mate info, fa o facultate de profil si ai sa vezi cu ce se mananca programare si din ce se scot banii

| Radu284 a răspuns:

Cati ani ai? Ce e "Social Trade"?