| unanonim97 a întrebat:

Mai sunt cateva zile si o sa trebuiasca sa completez foaia aceea cu optiunile pentru liceu. M-am gandit sa merg pe mate-info, dar nu sunt sigur la ce liceu!?
Ce parere aveti de C.N. Elena Cuza Craiova?
si de Pedagogic?

Am inteles ca la Cuza sunt multi fitosi, etc...
Astept raspunsuri cat mai rapid.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Buna, da este adevarat la Elena Cuza sunt copii cam fitosi. Liceul este destul de bun stiu ca se intra cu medii peste 8, 90 ..acum faci ce vrei.

Succes.

3 răspunsuri:
| unanonim97 explică:

Ahamm...Voi ce ati alege? Cum sunt profesorii de matematica in liceele astea?

| unanonim97 explică (pentru unanonim97):

Inca mai astept raspunsuriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cati fitosi sunt in clasa, ci ce vei iesi daca te duci acolo.