| zroT a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare...Care im da si mie o idee de combinatie/afacere/job-uri sa fac rost de bani. Am 16 ani si nu prea multi bani de investit.

Va multumesc happy

1 răspuns:
| Hilde a răspuns:

E putin mai greu daca esti inca minor. Stiu ca goana dupa bani e mare, dar la varsta ta cazi prada multo tentatii. Eu iti dau un sfat! Distreaza-te cat mai poti, fa-ti prieteni noi, ca de muncit vei avea tot timpul din lume, dar nu uita, ca fara o scoala nu vei avea nici asta...asa ca cel mai ok ar fi sa inveti bine si apoi va veni si rasplata!