| dmalexandru a întrebat:

Am trecut in clasa a 9 si vreau sa stiu cam ce fel de persoana trebuie sa fi in parcusul celor 4 ani.Eu am ceva emotii pentru ca cunosc alte persoane, alti profesori si m-am invatat cu cei care am "copilarit" 8 ani de zile.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O să treacă foarte repede acești 4 ani, vei vedea și îmi vei da dreptate.
Fii tu însuți și nu uita să zâmbești!

O noapte perfectă îți doresc.

| Charice a răspuns:

Fi cum vrei tu happy trebuie sa te simti bine nu sa te schimbi de dragul de a te schimba happy

| EuGabriela a răspuns:

Fi tu insati ca pe bune cine te place te place fara sa te dai o per mai interesanta decat esti si un sfat nu te pune-n gura cu profi ca esti popular da notele?

| jacksparrow007 a răspuns:

Fii tu insuti! Orice fel de fire ai avea te vei acomoda oricum dupa o perioada de timp. Te sfatuiesc sa cu ai emotii, deoarece multi dintre viitorii tai colegi s-ar putea afla in situatia ta. Astfel iti vei face usor prieteni.