| AnaBlackVampire a întrebat:

As avea nevoie de idei cum as putea strange bani. Idei mai ingenioase decat "sa faci curat in casa si parintii sa iti dea bani" sau "fa be babysitterul".

Ofer funda pentru cele mai interesante idei. Iar pentru ceialalti vot.

See ya!

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Poti sa te angajezi ca distribuitor de flyere adica fluturasi, eu am facut asta, sau poti sa vb. cu parintii tai sa iti dea 2, 3 lei pe zi si sa ii pui deoparte si dupa o saptamana sau doua se strang. sau poti pune tu bani deoparte Succes big grin, funda? tongue

3 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Daca ai varsta necesara, angajeaza-te! Ca acum sa fim seriosi. Idei ca :fa pe babysitter-ul, tunde iarba vecinilor, plimba canii vecinilor.Ce ****! Nu suntem in vreun film american cu adolescenti. Traim in Romania!

| AnaBlackVampire explică:

@DisforDeea eu nu locuiesc in Romania :p ci in Germania si nu am varsta necesara ca sa ma angajez.

| lolam a răspuns:

1.Fa.ti cont Paypal->Intra pe un site precum neoBUX sau Buxp, Clixsense ei iti dau bani 10$ intr.o luna .N.am sa te iau cu chestii de genu 'chiar functioneaza nu ca alte porcarii' asta daca vrei desc. tu~.~ in orice caz spor la cautat de bani (ca st cum e laughing