| KaPy2 a întrebat:

Ce sa fac la net sa nu se mai blocheze,de exemplu:
Intru pe youtube sa ascult o muzica, începe sa cânte un pic și se blochează și nu mai merge sa intru pe nicio-alta pagina...
Vreo idee ce sa fac?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca un antivirus, apoi reinstalarea windows-ului, si zic sa reinstalezi windows-ul asa repede, ca sa nu te complici cu tot felul de porcarii care nu functioneaza, sau care-ti vor strica pc-ul, si veifi nevoit oricum sa reinstalezi alt windows.
Daca nici cu alt windows nu merge, suni la cei de la net, si le spui problema, e singura solutie.

| KaPy2 explică (pentru MenInShadow):

Windows-ul merge perfect, doar la youtube se blochează, o fi de vina browseru...

| MenInShadow a răspuns (pentru KaPy2):

Posibil si asta, incearca cu altul, si vezi daca merge.