| Daniel_Marius_1992 a întrebat:

Salutare TPU
De curand am montat in unitate un hard extern deoarece i-am spart carcasa si nu mai mergea probabil s-a rupt un fir si am am conectat la alimentare si cu un cablu sata.
initial merge bine dar dupa un timp daca ascult muzica din el in winamp spre exemplu se blocheaza winamp-ul si se aude un sunet ca si cum hard-ul ar incepe sa se invarta cum il fac sa mearga continuu sau ceva sa nu se mai blocheze winamp-ul ca de la el nu e ca e schimbat de 10 ori winamp-ul.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gabriel_Alexandru_1998 a răspuns:

Buna tu soliciti foarte mult procesorul si de aceia ramane blocat winamp-ul incearca aimp2 e foarte bun si nu solicita calculatorul.
poti sal ei de aici http://www.aimp2.us/aimpl.php
Si alege-l pe primul. Multa bafta

| Daniel_Marius_1992 explică (pentru Gabriel_Alexandru_1998):

Crede-ma am incercat winamp-ul deoarece multi spun ca el e cel mai bun player in afara de el am mai incercat: aipm (ca tot ai adus aminte de el) km player total media player bs player vlc player windows media player la toate face la fel deci nu cred ca este de la player daca am tot schimbat atatea(greseala mea ca nu am pus in intrebare si acest detaliu)