| JustLoveYou a întrebat:

..Cine ştie un salon din Sibiu care face pierce'inguri la minoribig grin? Şi pe ce stradă estehappy Dau fundăă (Scuzaţi categoria dar intră mai mulţi oameni pe categoria asta big grin)

Răspuns Câştigător
| BlackSatan a răspuns:

Nu exista nici un salon in sibiu care poate face pierce-uri la minorilaughingeu mi l-am facut la Tatoo de pe centru cand era plecat tipu in Germania si mi l-a facut tipa care se ocupa de casa de marcat si alte din astea.Te pot ajuta eu sa ti-l faci dar nu este la salon. Daca vrei scriemi mesaj privat aici cu adresa ta de mess si te ajut eu.

| JustLoveYou explică (pentru BlackSatan):

Laurentiumafiotu17...

| JustLoveYou explică (pentru BlackSatan):

Laurentiumafiotu17