| okie0 a întrebat:

Salutare TPU mie tare frica ca cineva Tu crezi asta? straight face
buna sunt TERESA FIGAGLO azi implinesc 27 de ani de cand am murit. Daca nu trimiti acest sms la alte 20 de persoane o sa dorm cu tine mereu si daca nu crezi du-te pe google si scrie TERESA FIDALGO, o fata nu a bagat in seama acest mesaj si dupa 20 de zile i-a murit mama.ITI CONVINE SA TRIMITI ACEST MESAJ a scris pe facebook asa 1

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu sunt adevarate! rolling on the floor sunt cele mai mari porcarii create vreodata.
Am mai citit mesaje de genul si le-am ignorat pe toate si n-am nici pe dracu happy

7 răspunsuri:
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Si eu ma sperii EXTREM de tare, dar mama a zis sa stau linistita, ca sunt doar niste mass-uri creeate de oameni care n-au ce face acasa si n-au cu ce sa-si omoare timpul, pentru a atrage oameni slabi la inima, adica cei ca noi.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum a trimis sms?
au ingropat-o cu tot cu telefon? Ca acum 27 ani nu prea cred ca era moda cu sms si google.

| okie0 explică:

Va multumesc tuturor daca as putea da fundita tuturora as face-o dar scuze va pup si va multumesc!

| okie0 explică:

Ce e cu poza aia?

| CandyHearts a răspuns (pentru okie0):

Pe mormant scrie ca persoana respectiva a murit din cauza ca nu a dat atentie mesajelor (de genul mesajului pe care l-ai dat tu)...dar oricum nu cred in ele laughing

| Goomi a răspuns:

Sincer eu nu cred in asta, eu am ignorat multe si nu mi s-a intamplat nimic