| ImiUrascViata a întrebat:

O sa fie o intrebare mai bizara asa ca vreau sinceritate. Imi place de o fata in zodia pesti. Desi nu stiu cum sa o cuceresc ca pare timida si de asemenea nu vreau sa fiu badaran. Bine stiu ca in mod normal cam asta face cineva sa capete o iubita tongue. Si mi-e mi se pare barbaric modul desi aici intervine intrebarea. Vreau opiniile fetelor in zodia pesti daca se poate incat sa fac o fata fericita. Doresc o relatie cu ea ca pare o persoana fascinanta si incantatoare. Dar de preferabil fara sa fiu rau cu ea, nu stiu cum sa explic concret. Mentionez ca sta foarte mult pe un joc (league of legends) si ma simt aiurea sa o intrerup. Cer seriozitate si sinceritate la raspuns. Ca nu vreau sa fiu prietenul ei, ci partenerul ei de viata, ca imi place prea mult de ea.

16 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Raspunsul meu nu prea are mare legatura cu intrebarea ta, dar atat iti spun:
Daca intr-adevar iti urasti viata, mai bine ai ramane singur, altfel tot ce vei obtine intr-o relatie e sa-ti faci partenerul sa sufere, cel mai probabil si tu odata cu el.

| ImiUrascViata explică (pentru OldSoul):

Aia e o gluma... wtf

| Nemessys a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura zodia cu persoana. Dupa mine, zodiile sunt o prostie dar o prostie si mai mare este sa judeci o persoana dupa zodie. Daca-ti pun in fata 10 fete din zodia pesti, iti zic eu ca sunt foarte mici sansele ca 2 dintre acele sa se inteleaga cat de cat si/sau sa aiba lucruri in comun.
Acuma revenind la raspuns: Daca incepti usor usor, sa (incerci) cuceresti o fata, asta nu inseamna ca dovedesti ca esti,, barbar" sau nesimtit (suze de repetitie cu,, ca"). Poti fara nicio problema sa intri in vorba cu ea, sa va cunoasteti mai bine etc ( bineinteles daca nu o deranjezi). Ca poate ori de cate ori ii trimiti un mesaj si ea e ocupata, mai mult ca sigur o sa reactioneze,, OFF CE NAIBA MAI VREA SI ASTA?" Deci. alege-ti un moment care crezi tu ca-i potrivit pentru a vorbi cu ea in modul online. Daca vrei poti sa te apuci si tu de LOL iar asa aveti un lucru in comun + ca va puteti petrece mai mult timp impreuna intr-un meci (chiar daca este in mediul online dar eu zic ca e ceva destul de bun pentru inceput). Dupa puteti sa va petreci mai mult timp la scoala sau in afara scolii Iar cu timpul sunt sigur ca fetei o sa inceapa sa-i placa de tine, iar asa puteti incepe o relatie. Mult noroc si scuze pentru repetitia anumitor cuvinte da chiar nu mi-a venit nicio idee de a formula propozitia altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te incurca cu pestii.
Prea dificili.

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

Dasta imi place zodia. Si eu sunt dificil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Astia-s prea de tot.
Dar bafta!

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

Depinde. Eu ii consider fascinanti. happy

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, fata Raven mov laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Sunt,chiar foarte, mai ales cand se enerveaza, ca-s simpatici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Cu plaacere!

| Natasha16 a răspuns:

Indeplinesc conditiile, sunt fata, zodia pesti si ma joc league of legends.
incearca sa aflii daca ii place ei tine sau cel putin daca nu te uraste. Si atunci de abia sa i spui ca o placi. Dar pana atunci incearca sa o complimentezi ocazional si sa nu ii arati ca iti place de ea pentru ca daca afla ca o placi inainte sa te placa va crede ca poate face orice cu tine deci sa nu ii permiti asta. sa incerci sa vorbesti cu ea cat de mult poti si lucruri cat mai banale ca de exemplu: imi dai un creion?, ce tema am avut la x?, imi spui si mie cat este ceasul ca m i-a murit telefonul?, sau ajuta ma te rog sa imi iau creionu
l. si sa o saruti doar dupa 2 luni de prietenie. si trimite i biletele anonime in care sa ii spui cat de frumoasa si desteapta e, si apropo, fetelor in zodia pesti le plac baietii inteligenti, si politicosi si nu accepta gelozia, si sa razi la glumele ei chiar daca sunt amuzante sau nu ca sa nu o faci sa sesimta prost.

| Natasha16 a răspuns (pentru Natasha16):

Sper ca te-am ajutat

| ImiUrascViata explică (pentru Natasha16):

Sti ca sunt o vietate cu emotii independete ca si fetele, nu? Daca mi-e imi place de ceva sau de cineva asta nu inseamna neaparat ca poate fii si din partea opusa. Zic prin place ca o apreciez ca om nu iubire. tongue

| ImiUrascViata explică (pentru Natasha16):

Pare usor ca indeplinesc ce spui acolo. Ca sunt bun la suflet si intelegator happy

| ImiUrascViata explică (pentru Natasha16):

Mai sunt curios de o treaba. Dar spune sincer. Va plac tachinarile? ca ea spune ca nu desi eu ca barbat zic ca de fapt e un da rolling on the floor

| ImiUrascViata explică (pentru Natasha16):

Natasha iti dau funda daca imi raspunzi la intrebarea de mai jos. happy