| mariusell1 a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma puteti ajuta sunt un tip mai timid si destul de complexat. imi place de o fata care lucreaza in acelasi loc cu mine de cateva zile. imi place chiar mult de ea. vorbesc cu ea dar nu am curajul sa ii spun ca imi place de ea. cum as putea sa fac asta intr-un mod discret sa ii dau de inteles? ce ar trebui sa fac? ce sa ii spun? pur si simplu ma pierd in fata ei happy ea vorbeste frumos cu mine zambeste mereu. sincer simt ca incep sa ma indragostesc astept raspunsuri multumesc frumos happy fundita happy

1 răspuns:
| Oanapisipisi a răspuns:

Ce ar fi sa va duceti intr-o camera in care nu este nimeni si incearca acolo sa ii spui.