| mariusell1 a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma puteti ajuta sunt un tip mai timid si destul de complexat. imi place de o fata care lucreaza in acelasi loc cu mine de cateva zile. imi place chiar mult de ea. vorbesc cu ea dar nu am curajul sa ii spun ca imi place de ea. cum as putea sa fac asta intr-un mod discret sa ii dau de inteles? ce ar trebui sa fac? ce sa ii spun? pur si simplu ma pierd in fata ei happy ea vorbeste frumos cu mine zambeste mereu. sincer simt ca incep sa ma indragostesc astept raspunsuri multumesc frumos happy fundita

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Amice nu e de ajuns sa vb o fata oki cu tine.Sa te placa se Mananca, cu altceva.Am cunoscut fete foarte simpatice, poate prea de tot, cu unele am iesit si in Oras dar nu aveau in cap idei de Relatii si astea.Pt o Relatie e nevoie de ceva mai mult.O sa vezi te asigur. Cere-i nr de tel si chiar invit-o in Oras apoi o sa vezi ce zice.Bate aproopouri si vezi ce zice. Numai asa iti dai seama daca vrea ceva.O fata daca zice ca nu vrea sau ca nu e pregatita de o Relatie, e clar ca nu te place, rar sunt alte motive.

| TeREe a răspuns:

Pai daca tie rusine sa ii zici ce simti. in fata dai de inteles dai o floare invit-o in oras, invit-o la tine la un film. iau in brate pupo pe obraz intrabo lucruri marunte ex: cum a dormit cum se simte si etc...