| JOHNNYQ a întrebat:

Sunt sudent in anul 2 si as vrea sa-mi iau un credit de la banca de 1000 euro dar nu am venit. Se poate obtine in conditiile in care nu am venit un astfel de imprumut? Ceva de genu Credit pentru studenti.

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Depinde si la ce banca, dar in principiu nu prea, caci n-ai cum sa garantezi ca vei inapoia banii respectivi, daca n-ai niciun venit. La Brd parca era ceva pentru tineri, dar nu stiu foarte sigur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca iti acorda nicio banca credit fara sa dovedesti ca ai un venit