| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, vorbeam cu o fata insa din pacate ea nu a mai dat niciun semn... astazi i.am zis, ai ceva? Mi.a spus ca nu..in fine am inchis si i.am trimis mesaj pe Facebook. i.am zis ca este o persoana la care tin..si ma intereseaza despre ea, mi.am cerut scuze daca i.am zis ceva urat etc..acum ma gandesc sa nu ma fii luat de prost, deoarece "depind" de ea..nu stiu, putin ajutor,

1 răspuns:
| DiyanAndorea a răspuns:

Hmm...nu prea stiu la ce te ai referit prin acel,, depind,, daaar nu trebuie sa fortezi lucrurile. Am inteles ca tii la ea si ca i-ai spus asta, soo stie asta. Nu trebuie sa exagerezi spunandu-i mereu acelasi lucru. E de ajuns sa stie ca vei fi mereu acolo pentru ea.
Poate nu avea chef de vorba, sau poate ca esti prea insistent. Cel mai bine e sa fii deschis cu ea si sa iti spuna daca esti stresant, dar in gluma. Sa nu para ca esti disperat. Bafta happy