| Flori_Florina_1997 a întrebat:

Buna TPU :*
Am si eu o problema ...intai va explic.

Acum ceva timp am fost de serviciu pe liceu. in tot acest timp un baiat astepta pe una din profesoare in legatura cu un anunt. Cum profesoara respectiva nu aparea i.am spus baiatului ca o sa.l caut eu si o sa.l anunt.
In fine. dupa ceva timp profesoara a venit, l.am anuntat pe baiat, mi.a multumit si mi.a zambit cu toate ca am stat mult de vorba nu am facut cunostinta.

A doua zi cand m.a vazut prin liceu s.a uitat fix in ochii mei si mi.a zambit.
Peste ceva timp l.am gasit pe facebook si i.am trimis cerere... el a inceput sa-mi dea like.uri si eu la randul meu laughing
Acum 3 zile mi.a trimis mesaj si am inceput sa vorbim mai mult, pana ieri totul a fost ok. era vorba ca o sa-mi spuna ce note am luat la simulari ( ceea ce nu a mai facut ).

Prima data el m.a bagat in seama si acum doua zile i.am trimis mesaj.
Si acum nu a mai dat niciun semn de viata. M.am gandit ca poate a uitat de note, dar mna... Mi se pare de treaba acest baiat si imi place de el

Voi ce zice.ti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ai zis tu mai sus..baiatul se comporta perfect normal... abia ati schimbat 2 vorbe si nu inteleg la ce te asteptai tu. Tu esti cea care il placi, iar el nu e interesat in mod special de tine.