| Dimitrov12356 a întrebat:

Salutare TPU,vreau si eu sa comand de pe eMAG niste shurikene, adica stelute ninja si am 15 ani, si pe eMAG nu scrie ca ar trebui sau nu sa am 18 ani, cand vine curieru verifica daca am 18 ani sau ceva de genu,ca nu as vrea sa afle ai mei...
Multumesc,

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

De fapt cumparator poate fi orice persoana fizica care are varsta peste 16 ani. Deci tot vor afla parintii tai. Comanda trebuie sa o faci pe numele lor.

| Dimitrov12356 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Pai si daca folosesc numele alor mei si cand vine curierul dau buletinu lor e vreo problema?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Dimitrov12356):

Nu e nici o problema. Le spui ca parinti nu sunt acasa