| Solomon_Mihai_2000 a întrebat:

Vreau un raspu s rapid... Am luat in evaluarea nationala la matematica 6, 05. Ar trebui sa fac o contestatie? Imi va mari nota?

2 răspunsuri:
| Livvv17 a răspuns:

Dacă ești sigur pe tine și pe ceea ce ai scris, merita sa faci. Dacă nu, nu. E cu dus și întors, poate sa îți și mareasca, dar sa îți și scadă. Acum 3 ani când am susținut examenul de evaluare naționala, am făcut și eu contestație. Mi s-a mărit nota cu 1, 3 puncte. Cum am spus, trebuie sa fii sigur de ceea ce ai făcut. Bafta!

| Solomon_Mihai_2000 explică (pentru Livvv17):

Mulțumesc pentru sfaturi!