| dragos15 a întrebat:

Salutare tuturor. Ce faceti? Uitati:am trimis prin posta cu ramburs, adica am vandut un telefon unui baiat din timisoara.Cum fac sa primesc banii? ca doamnele de la posta sunt foarte"amabile"si "rabdatoare"sa-mi explice.Doar mi-au spus ca mi-i aduce postasul acasa

1 răspuns:
| X a răspuns:

Cand x va primi telefonul va trebui sa dea postei suma rambursului si in aproximativ 2-4zile vei primi acasa un bilet sa te duci la posta sa iti iei bani!