| iSaN a întrebat:

Salutare tuturor, ma confrunt cu o problema. am 14 ani si am in jur de 95 de kg, 1, 83. Sunt gras, dar am fost la doctor si el a spus ca am o masa musculara de invidiat, asta e de bine? cred ca da. am sanii mari, dar daca ma incord, simt grasimea, si dupa grasime muschiul. nu stiu ce sa spun, la gambe nu am pic de grasime, asta poate si datorita faptului ca joc fotbal, si asta nu inteleg eu. de ce nu slabesc? joc fotbal de 7 ani, fara rezultate, adica mna poate ca mi s-a format masa. dar asta e problema mea, sanii. niste sfaturi? FUNDA

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

Ai incercat abdomene?! Intaresc... ABDOMENUL dar cred ca ajuta si la problema ta.Cu toate ca sfatul unui doctor ar fi mai folositor :\