| android12 a întrebat:

Salutare zilele trecute am cunoscut o fata pe facebook am vb 3 zile cu ea prin mesaje la telefon si am decis sa ne intalnim..neam intalnit am vb ne-am cunoscut mai bine am sarutat-o si a ramas k ne mai intalnim... dupa 2 zile ne-am intalnit iar si tot la fel ne simtim bine amandoi cand suntem impreuna dar ieri mi-a spus ca ma iubeste...eu am intrebat-o ca nu e prea devreme? voi ce credeti? spune adevarul?

3 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Daca tu spui ca v-ati simtit bine impreuna, s-ar putea ca ea chiar sa te iubeasca ar fi bine sa incerci si tu sa o iubesti (nu stiu cum sa iti explic asta.) parerea mea e ca spune adevarul dar totusi s-ar putea sa ai dreptatea ta si tu pentru ca nu va stiti de foarte mult timp. ar trebui sa treaca 2-3 saptamani pentru a o cunoaste mai bine. Funda?

| android12 explică (pentru Andr3y007):

Da sunt de acord cu tine dar totusi mi se pare foarte ciudat si sincer sa iti zic ne-am cunoscut asa la intamplare pe facebook...

| IrinelRaducan a răspuns:

Nu stiu..vezi ce-ti spune inimawinking