| Mishilela a întrebat:

Salutareee! Sint o domnisoara cu putina experienta pe plan sentimental, spre regretul meu.As vrea niste sfaturi in privinta la cum sa te comporti la prima intilnire, adica in timp ce te intilnesti cu un baiat ce reguli trebuie sa urmezi.

Răspuns Câştigător
| PowerpuffMe a răspuns:

E simplu :
1 faci tot ce vrei tu
2 te comporti obisnuit
3 mai faci si putina caterinca
asa o sa vezi daca tipul te accepta asa cum esti daca nu... lasa-l chiar daca e fat frumos happy o sa mai fie si altii care te accepta asa cum esti big grin multa bafta si fara emotii ok?:*