| sasha898 a întrebat:

Vreau niste sfaturi ceva mine am prima intilnire cu o fata eu am 16 ea 15, ce ar trebuie sa fac si daca e bine sa o sarut la prima intilnrie. spuneti din experienta voastra
Va rog ajutatiii

Răspuns Câştigător
| MisterRip a răspuns:

Prietene trebuie sa fii cat mai sincer si direct cu ea ( fetele simt asta). Bine nici genu ala TITANIC laughing... spune-i ca o placi mult de tot, la intalnire fa mult chino ( adica atingeri ) so tii de mana uitate in ochii ei atent, si nu-ti lua privirea pana nu si-o ia ea, ea o sa vada ca e ceva natural cand o atingi si asa o sa vrea sa fie cu tine. Cand simnti so saruti cand iti vine in minte ( so sarut sau nu) ala e momentul prietene. Sunt foarte multe de zis... Dar in mare cam asa trebuie sa faci. Bafta cu ea.

3 răspunsuri:
| DaianaDiana a răspuns:

Buna! Eu sunt fata.happy Ai face bine sa nu incepi din prima cu saruturi si imbratisari, din astea. Daca fata e si ea la inceput se va teme. Ajut`o sa se obisnuiasca si apoi dupa exact cand nu se asteapta faci pasul cel maree. blushing

| sasha898 explică (pentru DaianaDiana):

Crezi ca ar fi bine sai darui din prima intilnire un mic cadou o ciocolata sau o floare ceva de genu

| Biancaalone a răspuns:

Pai da si nu! Da pentru ca ii arati cat de mult o iubesti si Nu deoarece va crede ca o vrei numai pentru o noapte si dupa pa si la revedere.Cel mai bine e sa o lasi pe ea sa-ti arate ce simte si tu sa faci pasul cel marehappy