| MagicHead a întrebat:

Salutari! As avea si eu nevoie de putin help

1 M-am indragostit de o fata foarte draguta, dar imi e frica sa ii spun pentru faptul ca demult un prieten de al meu ( fost coleg cu ea ) a vrut si el sa se combine cu ea, dar aceasta la refuzat finca fumeaza bea injura, si eu fumez, de baut hmm mai beau ca imi place berea. de injurat injur ca sunt baiat laughing Nu stiu ce sa fac sa ii zic sau sa tac si sa imi las inima sa bata asa in nestire? ajutati-ma si pe mine cu un sfat ceva, Nu fiti ironici

12 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu cred ca nu a vrut sa stea cu el din aceasta cauza pentru ca daca iar fi placut tipul nu ar fi impiedicato chestiile astea sa stea cu el, probabil tipa a folosit asta doar ca un pretext si cred ca nu il placea. big grin

| Betty18 a răspuns:

Poi du-te la ea si zii... ce poate sa se intample.in cel mai rau caz te refuza. zii ca o placi si vezi ce zicewinking

succes!

| sTeFaN. a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat te lasi si de baut si de fumat si de injurat...

Răspuns utilizator avertizat
| MagicHead explică:

sad Asta ziceam si eu :-

| MagicHead explică:

O sa imi iau inima in dinti si am sa ii spun multumesc de ajutor :X

| MagicHead explică:

Salut! ma i-am zis si a zis ca nu ma poate ajuta cu nimic, si a zis ca ii pare rau ca s-a intamplat asta, am crezuto si acum am ramas prieteni happy TPU rulllz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic, sa ii spui, dar daca stii ca nu ii plac baietii care fumeaza, injura si beau...nu cred ca ai sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ii promiti ca nu mai bei, ca nu mai fumezi(macar mai putin decat de obicei)si ca nu injuri?! da sa te si tii de promisiune, mai mult ca sigur ca o sa-ti spuna da.eu iti garantez!

| sylver69 a răspuns:

Nu stiu. i-ati inima in dinti si spune-i pana la urma nu ai nimic de pierdut mai mult pierzi daca nu ii spui...macar incearca...sau incearca macar sa te apropii de ea.

| mihaela-miha a răspuns:

Daca iti place incearca sa nu fumezi sau sa bei sa injuri in preajma ei si spune-i ce simti invit-o la un suc fi dragut si marturiseste-ti sentimentele ca nu are ce sa iti faca daca spui adevarul nu iti este interzis sa te indragostesti daca vrea sa va combinati bine daca nu iarasi bine nu sa termina lumea aici mai sunt si alte fetebig grin noroc

| miszzz a răspuns:

. Cel mai bine ar fi sa ii spui.Incearca,nu ai nimic de pierdut. bafta.