| andrutza_3125 a întrebat:

aceasta intrebare este pentru cei ce se drogheaza, beau sau fumeaza,(eu beau si fumez), ce sa fac ca mama sa nu afle, adica sa nu ma simta cand fumez, caci iau gume dar pe mana sau pe haine tot miros.
Id-ul meu este life.demon@ymail.com,plz help! fundita!big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Schimbă anturajul că te duce la pierzanie!
Pa, pa.

| DianaScorpio a răspuns:

Renunta la fumat. Este un obicei urat si si foarte nesanatos. Acelasi lucru de spus si despre baut dar sa incercam sa nu fim absurzi...toata lumea bea uneori, asa ca de asta tot ce te pot sfatui e sa incerci sa bei mai rar.

| CeQe a răspuns:

Renunta la fumat si nu te simtehappy