| chiftelutacrocanta a întrebat:

Merge bine=berea dupa mici? Eu azi am baut beau bere si mi-e frica sa mananc mici, mi-a fi rau sau nu?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu asa mi-am convins iubita sa bea, am tinut-o infometata apoi cu mici si bere am imbatato desi impreuna imbata pe oricine

| vodami92 a răspuns:

De cand se bea si mananca asa! habar nu ai tu! nu ai vazut filmele alea vechi romanesti! gen sa zicem spunem mofturi 1900!

| OaiaNinjalău a răspuns:

Nu-s o fana a acestei combinatii, dar "legenda" spune ca micii si berea sunt cei mai buni impreuna (asa am citit intr-un articol). O zi buna!