| Sh00TerRo a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a unor frati gemeni si ma intrebam daca ma puteti ajuta cu idei de cadou. Mie cel putin nu imi vine nicio idee de cadou.

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Banuiesc ca sunt adolescenti. In cazul acesta, tricourile nu dau gres niciodata. Poti gasi tricouri faine, de calitate si la reduceri la Kenvelo, Terra Nova sau altele, da o tura prin magazine!
Daca mai pui bani si impreuna cu un prieten, doi, sigur poti alege ceva fain!

2 răspunsuri:
| Ciumpi35 a răspuns:

Tricouri pe care să scrie numele fiecăruia. Să îi poți deosebi

| Cristutiu_Emanuel_2001 a răspuns:

In primul rand daca ne-ai spune varsta lor, ti-as putea raspunde.
Iar in al doilea rand, daca sunt gemeni, iti recomand sa le cumperi amandurora acelasi lucru.